Lista restauracji biorących udział z programie dostępna jest w zakładce Restauracje.
Hasło do swojego konta w OpenCard można zmienić w zakładce „Logowanie” wybierając odnośnik „Nie pamiętasz hasła?”. Link do zmiany hasła zostanie wysłany na adres mailowy przypisany do konta.
Zarówno karta OpenCard w wersji elektronicznej lub plastikowej upoważnia do uzyskania zniżek określonych w programie OpenCard. Zasadniczą różnicą jest nośnik karty gdzie w przypadku wersji plastikowej używa się karty plastikowej, natomiast w wersji elektronicznej używa się aplikacji OpenCard zainstalowanej na urządzeniu mobilnym użytkownika.
Każda karta OpenCard musi być aktywowana przed jej pierwszym użyciem. Kartę plastikową można aktywować na stronie opencard.pl w zakładce „Aktywuj kartę”. Karta elektroniczna zostanie aktywowana po przypisaniu jej do aplikacji OpenCard.
Ważność karty zaczyna się od momentu opłacenia zamówienia na kartę OpenCard.
Duplikat karty można uzyskać poprzez kontakt telefoniczny z BOK lub mailowy pod adresem biuro@opencard.pl. Koszt wyrobienia duplikatu karty plastikowej wynosi 15 zł i należy opłacić go na dane przelewowe znajdujące się na stronie opencard.pl w zakładce „Regulamin”.
Jeżeli po dokonaniu zamówienia nie otrzyma się jego potwierdzenia drogą mailową należy sprawdzić czy wiadomość wpadła do spamu. W przypadku braku wiadomości proszę skontaktować się telefonicznie z BOK lub mailowo na adres biuro@opencard.pl.
W celu zamówienia karty na prezent należy skontaktować się telefonicznie z BOK.
Zamawiając kartę w wersji elektronicznej nie otrzymuje się karty plastikowej. Po opłaceniu zamówienia wysyłany jest drogą mailową numer karty wraz z instrukcją przypisania jej do aplikacji OpenCard.
Wszystkie kupione oferty znajdziesz po zalogowaniu w zakładce „Zakupy”.
Kupione oferty możesz wykorzystać na dwa sposoby:
1. Wersja elektroniczna – w aplikacji mobilnej wchodzi w moje/kupione, wybierasz ofertę, którą chcesz wykorzystać i klikasz „użyj”, następnie prosisz obsługę restauracji aby potwierdziła wykorzystanie oferty kodem PIN.
2. Wersja papierowa – jeśli chcesz wykorzystać ofertę w wersji papierowej, to po zakupie kliknij „wyślij pocztą” i podaj adres wysyłki. Maksymalnie w ciągu 6 dni dostaniesz od nas przesyłkę. Ofertę zabierz ze sobą do restauracji i oddaj obsłudze.
Każda oferta ma indywidualny termin na wykorzystanie, który jest podany w szczegółach oferty.
Jeśli będzie takie ograniczenie, zaznaczymy to w szczegółach oferty.
Paragon fiskalny lub fakturę wystawia restauracja po zrealizowaniu usługi.
Ofertę elektorniczną możesz przekaząc znajomemu. W tym celu wybierz ofertę, którą chcesz przekazać i kliknij „Sprezentuj”. Postępuj zgodnie z pojawiającymi się instrukcjami.
ico -20% rabatu na cały rachunek

ico -30% rabatu na cały rachunek

ico -50% rabatu na jedzenie

ico Dwa dania główne w cenie jednego

ico Promocja niedostępna w piątki

ico Promocja niedostępna w piątki po godzinie 18:00

ico Promocja niedostępna w soboty

ico Promocja niedostępna w soboty po godzinie 18:00

ico Promocja niedostępna w niedziele

ico Promocja niedostępna w dni specjalne

ico Wymagana wcześniejsza rezerwacja

ico Maksymalna ilość osób na jedną kartę
Obecnie większość restauracji nie akceptuje zamówień z kartą na dowóz, wyjątki stanowią restauracje które w swoim profilu OpenCard posiadają taką informację.
Obsługę lokalu należy poinformować o chęci skorzystania z karty OpenCard na początku wizyty w lokalu. W przypadku wymaganej rezerwacji telefonicznej również należy poinformować o karcie OpenCard.
Napoje alkoholowe wliczają się do zniżki wyłącznie w lokalach z progiem rabatowym -30%.
Obecnie nie posiadamy kart testowych.
Wszystkie karty OpenCard są spersonalizowane i przypisane wyłącznie do jednego użytkownika. Karta nie może więc być udostępniona innej osobie.
Dni specjalne są to eventy w których nie obowiązuje zniżka z kartą OpenCard.
Wykaz wszystkich dni specjalnych:
31 grudnia Sylwester
1 stycznia Nowy Rok
6 stycznia Święto Trzech Króli
14 lutego Walentynki
Święta Wielkanocne (Niedziela i poniedziałek wielkanocny)
1 maja (święto pracy)
3 maja (święto konstytucji)
8 marca (Dzień Kobiet)
Do zniżki wliczają się wszystkie pozycje z karty dań z wyjątkiem pozycji które objęte są już inną promocją lokalu. Dodatkowo nie wliczają się potrawy które zostały opisane w profilu restauracji w serwisie OpenCard w sekcji dodatkowe informacje. W restauracjach które objęte są progiem rabatowym -50% do zniżki nie są wliczane napoje w tym alkoholowe.