Co to jest ?

Chcesz podarować komuś fajny prezent albo chcesz spróbować najlepszych dań w restauracji? Świetnie trafiłeś, mamy dla Ciebie zaproszenie na menu degustacyjne do wyjątkowych miejsc. Podczas wizyty w restauracji, każdy posiadacz zaproszenia otzryma 5 dań w formie degustacyjnej. Do wyboru ma jedno spośród dwóch menu degustacyjnych. Sprawdź gdzie możesz dzisiaj zjeść.

W Opencard każdy znajduje idealną restaurację dla siebie, staramy się aby przekrój lokalizacji był maksymalnie szeroki, od restauracji wyróżnionych przez prestiżowe przewodniki gastronomiczne, przez restauracje lifestylowe, kończąć na street foodzie.

5/6/7-daniowe menu degustacyjne

Na ile czasu ?

Degustację należy wykorzystać w ciągu 90 dni od momentu zakupu.

Jak z tego korzystać?

Na profilu "Degustacje", sprawdzisz jake oferty są dostępne oraz jakie są warunki korzystania z nich.

Po dokonaniu płatności, zaproszenie w wersji elektronicznej zostanie przypisane do Twojego konta w serwisie OpenCard.

Zaproszenie w wersji papierowej zostanie wysłane listem poleconym pod wskazany adres, oraz dostarczone w ciągu 4 dni roboczych
Konieczna jest rezerwacja telefoniczna min. 48h przed planowaną wizytą, w restauracji w celu rezerwacji stolika. Podczas rozmowy powiedz, że chcesz skorzystać z Degustacji OpenCard.
Aby skorzystać z zaproszenia uruchom aplikację OpenCard, następnie przejdź do zakładki "Moje" i wybierz dostępne zaproszenie.

Wciśnij przycisk "Użyj" i pozwól obsłudze lokalu wpisać kod PIN, w celu zatwierdzenia zaproszenia.

Zaproszenie w wersji papierowej należy bezzwrotnie przekazać obsłudze lokalu, na początku wizyty w restauracji.